Lajmet

Google po ofron 2GB hapësirë falas në shërbimin cloud Drive

Publikuar , 09 Shkurt 2016
0
Google po ofron 2GB hapësirë falas në shërbimin cloud Drive

google-drive-logo-100567555-largeGoogle po ofron një mënyrë të thjeshtë për të përfituar më shumë hapësirë në shërbimin e saj cloud të Drive. Në nder të Ditës për një Internet më të Sigurtë, kompania po ofron 2GB falas në Google Drive nëse kryeni një verifikimit të sigurisë së llogarisë.

Është një proçedurë e lehtë ku do të siguroheni se keni informacionin e duhur të aplikuar në llogarinë tuaj për ta rimarrë nëse e humbisni. Ju duhet të verifikoni paisjet e lidhura, lejet e llogarisë dhe verifikimin në dy hapa. (PCWorld Albanian)

google-account-security-check-100643779-large

LEXO EDHE:  500 milionë dollarë humbje për gjigandin e gërmimit të kriptomonedhave Bitmain

Tags >

Google
Lajmet e fundit>