Lajmet

Google vendos veçori të ngjashme hulumtuese sikurse Bing

Publikuar , 22 Qershor 2009
0
Google vendos veçori të ngjashme hulumtuese sikurse Bing

Me shpalosjen e fundit të opsionit “Explore Google Search”, ata iu mundësojnë përdoruesve të shikojnë çdo gjë që ofrojnë.

Faqja e re veçohet me shumë këshilla në kërkime të shpejta që mund t’iu ndihmojnë juve në baza të përditshme. Çdo gjë prej motit, kohëve të filmave, rezultateve të sporteve dhe përcjelljes së fluturimeve është e gatshme përmes makinës kërkuese së Google.

Nëse dëshironi të shihni sesi Google po ngrit një shkallë më lartë nivelin e tyre të luajtes dhe si po paraqet secilën veçori që ofrojnë, sigurohuni që po vizitoni këtë faqe

LEXO EDHE:  Broadcom blen gjigantin Amerikan të sigurisë kibernetike për 10.7 miliardë dollarë

Lajmet e fundit>