Softuer

Më në fund erdhi Gran Turismo 5

Publikuar , 24 Nëntor 2010
0
Më në fund erdhi Gran Turismo 5

Ju tani mund të veni rreth 1000 makina të licensuara nga prodhuesit më të lartë anembanë botës përmes ritmit të tyre. Ju do të garoni në më shumë se 20 harta të ndryshme dhe me mbi 70 variacione të qarqeve më të famshme në botë. Shikoni videon pas kërcimit.

Faqja zyrtare e Gran Turismo përmban një pamje të shkëlqyer të karakteristikave të reja të lojës, prandaj sigurohuni që t’i shikoni./pcworld.al

 

LEXO EDHE:  Twitter sjell opsionin e shumë kërkuar nga përdoruesit

Lajmet e fundit>