Lajmet

Grand Theft Auto Online pasurohet me një modalitet të ri loje dhe një super makinë

Publikuar , 30 Qershor 2017
0
Objektivi juaj është ta gjeni dhe ta transportoni transmetuesin në një zonë evakuimi Grand Theft Auto Online pasurohet me një modalitet të ri loje dhe një super makinë

Grand Theft Auto Online do të pasurohet me përmbajtje të reja në ditët e para të Korrikut ku lojtarët në PC, PlayStation 4 dhe Xbox One do të kenë qasje në një modalitetet të ri loje.

Grand Theft Auto Online është komponenti me shumë lojtar i Grand Theft Auto V. Bota online është ajo që ka mbajtur Grand Theft Auto V një biznes fitimprurës.

Pjesë e përmbajtjeve të reja është një modalitet i ri konkurrence. “Dy ekipeve përbërë nga gjashtë parashutisë hidhen në një zonë lufte në kërkim të një transmetuesi fshehur brenda një pakoje,” shkruante Rockstar për modalitetin e ri. “Objektivi juaj është ta gjeni dhe ta transportoni transmetuesin në një zonë evakuimi.”

Ky modalitet u garanton përdoruesve dyfishin e parave dhe eksperiencës deri më 10 Korrik. Lojtarët gjithashtu do të kenë akses në një super makinë të re, Dewbauchee Vagner. /GameWorld Albanian

LEXO EDHE:  Alibaba rekord shitjesh në 24 orë