Vëzhgim

Groupon në Foursquare

Publikuar , 29 Korrik 2011
0
Groupon në Foursquare

s-GROUPON-FOURSQUARE-largeKuponat Groupon do të fillojnë të paraqiten prej ditës së sotme në kuadër të pjesës “Expore” të aplikacionit të Forusquare për pajisjet mobile, që është një pjesë interesante e aplikacionit që ju mundëson përdoruesve të gjejnë diçka interesante përreth tyre. 

Një përfaqësues i Forusquare ka thënë se marrëveshjet me Groupon do të jenë të gatshme për shfrytëzim në Chicago, dhe do të duhej të bëjnë debutim në tërë SHBA’në dhe Kanadanë përgjatë vikendit. 

Më herët gjatë këtij muaji, Foursquare ka shtuar pesë faqe tjera për marrëveshje ditore si LivingSocial, Gift Groupe, AT&T, Zozi dhe BuyWithMe. (PCWorld Albanian)

LEXO EDHE:  OnePlus 7T: Nëse po kërkoni ekselencë por pa shpenzuar shumë ky është telefoni për tu blerë