Lajmet

Historia e dizajnit të Galaxy S4 (Video)

Publikuar , 01 Maj 2013
0
Historia e dizajnit të Galaxy S4 (Video)

galaxy s4Kompania Samsung para disa kohësh prezantoi smartfonin e vet më të fundit të linjës Galaxy, atë S4.

Pajisja do të ketë përmirësime shumë të mëdha specifike, ekran më të madh si dhe një version më të fundit të Android.

Gjithsesi kishte një fushë që Samsung-u i zhgënjeu klientët e vet, atë të dizajnit. Kompania shfrytëzoi atë të vjetrin të Galaxy S3.

Gjithsesi videoja e mëposhtme shpjegon mënyrën se si kompania koerane arriti në këtë dizajn dhe nga u shty. (PCWorld Albanian)

[youtube id=”cUiRThvCp8E”]

LEXO EDHE:  Rriten shitjet e smartfonëve në Evropë, si krahasohen Samsung, Huawei, Apple dhe Xiaomi