Harduer

Hitachi me hard diskun e parë në industri me kapacitet prej 2 TB dhe 7200 RPM

Publikuar , 06 Gusht 2009
0
Hitachi me hard diskun e parë në industri me kapacitet prej 2 TB dhe 7200 RPM

I paraqitur gjatë ditës së sotme, 2TB Deskstar veçohet me 32MB cache dhe ndërfaqe 3Gbps SATA, por për fat të keq detajet e mëtutjeshme janë të mangëta, përkatësisht mungojnë detajet për çmimin dhe datën e paraqitjes në treg.

Në lajme të tjera të ngjashme, kompania në fjalë është gjithashtu duke rifreskuar linjën 7200 RPM Deskstar 7K 1000.C., që ofrohet në treg me kapacitete prej 160 GB deri në 1TB.

LEXO EDHE:  Policia e Uellsit të Jugut do të përdorë aplikacionin për njohjen e fytyrave