Harduer

HP prezantoi një laptop 600 dollarësh për bizneset

Publikuar , 06 Qershor 2018
0
Me Windows 10 dhe gjeneratën e 8-të të Intel Core, laptopi sjell fuqi, siguri dhe qëndrueshmëri në nivel biznesi. HP prezantoi një laptop 600 dollarësh për bizneset

HP prezantoi një laptop të ri, HP ProBook 360 440 G1, për pronarët e bizneseve dhe profesionistëve.

Kompjuteri 600 dollarësh ofron performancë të lartë për bizneset veçoritë e të cilit nuk gjenden në një kompjuter konsumatorë tha HP.

Me Windows 10 dhe gjeneratën e 8-të të Intel Core, laptopi sjell fuqi, siguri dhe qëndrueshmëri në nivel biznesi.

Ai ka një dizajn 360 gradësh i cili mund të përdoret edhe si tablet apo laptop.

Kompjuteri ka sigurinë e HP BIOSphere Gen4, një ekosistem firmware i cili automatizon procesin e mbrojtjen së BIOS.

HP ProBook x460 440 do të dalë në shitje në Qershor. /PCWorld Albanian

LEXO EDHE:  Samsung Galaxy A90 është telefon i rangut të mesëm me specifika të rangut të lartë

Tags >

HP
Lajmet e fundit>