Harduer

HP TouchSmart tm2t Tablet, me çmim të ri

Publikuar , 25 Nëntor 2010
0
HP TouchSmart tm2t Tablet, me çmim të ri

Disa prej specifikave që ja vlen të përmenden janë edhe Hard disku me kapacitet deri në 500GB, ndërsa sa i përket RAM memorjes, tableta specifikohet me një 4GB DDR3 RAM. Karakteristika tjera janë: HDMI 1.3, Dolby sound, plus një numër të madh të opsioneve për rritje të performancës siç janë kapaciteti deri 8GB RAM DDR3 dhe 640GB hard disk.

TouchSmart tm2t Tablet vjen me Microsoft Windows 7 Home Premium 64-bit apo Professional 64-bit dhe ka një çmim fillestar prej 810 EUR./pcworld.al

LEXO EDHE:  Huawei regjistron sistemin e ri operativ për smartfonët

Lajmet e fundit>