Analiza

HTC One (M8) dhe HTC One përditësohen në sistemin operativ Android 4.4.4

Publikuar , 03 Korrik 2014
0
HTC One (M8) dhe HTC One përditësohen në sistemin operativ Android 4.4.4

gsmarena_001Google së fundmi nxori versionin më të ri të sistemin operativ Android, atë 4.4.4. Dy modele të tjera smartfonësh të cilët janë gati për tu përditësuar në këtë version janë HTC One (M8) dhe HTC One.

Versioni i ri 4.4.4 ndryshon nga versioni 4.4.3 vetëm prej disa rregullimeve të disa problemeve që janë shfaqur gjatë përdorimit të sistemit operativ. Në qoftë se ju zotëroni një nga këto telefonë inteligjent, tashmë ju mund ta përditësoni sistemin tuaj Android në versionin më të ri të tij. (PCWorld Albanian)

LEXO EDHE:  Huawei ka shitur 200 milionë smartfonë që nga fillimi i 2019

Lajmet e fundit>