Harduer

HTC Desire HD do të prezantohet me 15 shtator

Aug 13 2010
0 Shpërndarje
HTC Desire HD do të prezantohet me 15 shtator

Imazhet e kësaj pajisjes veçse keni arritur t’i shihni deri më tani nëpër ueb faqe të ndryshme të internetit dhe gjithashtu edhe specifikat rreth këtij celulari në një far forme janë shpalosur, dhe në to përfshihet një ekran 4.3 inç WVGA i ndjeshëm në prekje, një procesor 1GHz Qualcoom dhe një kamerë tetë megapikselëshe që mund të incizojë video HD në format 720p.

Thashetheme tjera përfshijnë, sistem zërimi SRS, përcjellje automatike të fytyrës, 4GB memorie të integruar dhe mbështetje për Flash 10.1.

Lajmet e fundit>