Harduer

Imazhe dhe specifika të reja nga HTC HD7

Publikuar , 23 Shtator 2010
0
Imazhe dhe specifika të reja nga HTC HD7

Specifikat e HTC HD7 përfshijnë një ekran 4.3 inç të ndjeshëm në prekje WQVGA, një procesor 1GHZ QSD8250 Snapdragon dhe një kamerë 5 megapikselëshe me blic të dyfishtë LED dhe aftësi për incizim të videove në format 720p, 8GB memorie të integruar, A-GPS, kompas digjital, proximity sensor, etj.

Sipas detajeve të paraqitura sot thuhet se HTC HD7 do të ofrohet me operatorin T-Mobile dhe do të ketë një çmim prej 560 euro pa asnjë kontratë. Megjithëse ky çmim nuk është i konfirmuar kështu që ka gjasa të ketë ndryshime. /pcworld.al

LEXO EDHE:  Google Pixel 3 është telefoni Android me kamerën teke më të mirë në botë

Lajmet e fundit>