Harduer

iPhone 5, ekran “qoshëm-qoshe”

Publikuar , 16 Qershor 2011
0
iPhone 5, ekran “qoshëm-qoshe”

9toMac ka kapur këto imazhe të SpeechTrans Ultimate Powered by Nuance në iTunes Store, ndoshta duke shpalosur në këtë formë një prej thashethemeve të shumëpërfolura për iPhone’in e radhës. 

Imazhet që po shihni nuk tregojnë ndonjë që të theksuar por iOS 5 i radhës që pritet të bëjë debutimin tek përdoruesit, pritet të ketë teknologji të integruar prej Nuance, dhe ka gjasa që të sjellë në këtë formë funksione të reja të zërit dhe dëgjimit.

\Duket pasur parasysh lidhjet e SpeechTrans me Nuance, gjasat janë të mëdha që mund të paraqitet në treg në iOS 5 dhe të jetë një veçori e iPhone 5. Megjithatë, imazhet janë qartë të përpunuara me kompjuter dhe zhvilluesit ndoshta vetëm kanë gabuar madhësinë e ekranit kur e kanë publikuar në App Store. Së paku kështu thotë 9toMac… /pcworldalbanian

LEXO EDHE:  Foto të reja të Galaxy S10 tregojnë telefonin në dy ngjyra

Lajmet e fundit>