Vëzhgim

iPhone 5 lëshohet më 7 tetor?

Publikuar , 10 Shtator 2011
0
iPhone 5 lëshohet më 7 tetor?

Sipas lajmeve në SprintFeed, “për shkak të mundësisë së një lëshimi të madh të telefonave në tetor ne jemi duke hijëzuar [kohën në mes] 30 shtatorit deri më 15 tetor.”

Janë parë raporte më parë që shkruhej se Sprint do të jetë si bashkëpunëtor për lëshimin e iPhone 5 të Apple. Gjatë fundjavës së kaluar, Best Buy pa dashje pranoi që Sprint iPhone 5 do të jetë i gatshëm në javën e parë të tetorit.

Një mundësi e madhe e lëshimit të pajisjes iPhone 5 mund të jetë 7 tetori, pasi që përputhet me raportin e Best Buy, sipas një thënieje nga ekzekutivi i AT&T dhe sipas një raporti tjetër nga 9to5Mac./pcworldalbanian

LEXO EDHE:  Çfarë është Artikulli 13 i ligjit të ri Evropian të të drejtave të autorit?

Lajmet e fundit>