Harduer

iPhone 5, Lumia 920 dhe GS3, krahasim i kamerës në një reklamë tjetër (Video)

Publikuar , 25 Maj 2013
0
iPhone 5, Lumia 920 dhe GS3, krahasim i kamerës në një reklamë tjetër (Video)

Nokia Lumia 920Sot Microsoft-i nxorri një reklamë të re për sa i përket Windows Phone me smartfonin Lumia 920.

Reklama që u postua në Youtube tregon krahasimin midis kamerave të iPhone 5, GS3 dhe Lumia 920 në një ambient jashtë natën.

Reklama përfundon duke krahasuar fotot e smartfonëve me njëri- tjetrin, dhe siç pritej vetëm Lumia 920 kishte një foto të pranueshme, pasi dy të tjerat e tregonin pamjen shumë të errët. (PCWorld Albanian)

[youtube id=”S2Gmvg8m1Qc”]

LEXO EDHE:  Rikthehen telefonët Nokia me kapakë dhe me 4G

Lajmet e fundit>