Analiza

iPhone 6 përballë konkurrentëve

Publikuar , 10 Shtator 2014
0
iPhone 6 përballë konkurrentëve

appleiphone6Tashmë të gjithë e kanë parë çfarë mund të ofrojë një iPhone. Po a mjaftojnë gjërat e reja si Apple Pay t’ju bëjnë juve të zgjidhni atë përpara telefonëve të tjerë ? Është gjithmonë e vështirë të tregojnë se çfarë veçorish janë të dobishme dhe cilat jo.

Në këtë artikull kemi vendosur përballë iPhone ndaj konkurrentëve më të mirë. Kështu që vështroni më poshtë numrat e iPhone 6 kundër Galaxy S5, LG G3 dhe HTC One M8 për Windows. (PCWorld Albanian)

iPhone 6 vs Konkurrenca1

 

LEXO EDHE:  Google Chrome ka një rival të ri që i rrezikon seriozisht pozitat dominuese