Lajmet

IPKO pasuron ofertën e televizionit digjital

Publikuar , 25 Korrik 2012
IPKO pasuron ofertën e televizionit digjital

Operatori i telekomunikacionit dhe televizionit digjital kabllor IPKO, përmes një njoftimi të publikuar në Ueb faqen e vet zyrtare, ka njoftuar se pakos së televizionit digjital i ka shtuar edhe gjashtë kanale të reja.

Në mesin e kanaleve të shtuara janë:

  • Turkmax – TV kanal familjar që ju mundëson të shikoni seriale dhe emisione të shumta turke
  • Showturk – Muzikë dhe emisione turke
  • Powerturk – Kanal me që ju mundëson të ndjekni muzikën më të fundit zbavitëse  
  • Skyturk – Lajme
  • IZ TV – Ju mundëson te ndjekni emisione dokumentare  
  • Duck TV – Kanal i dedikuar për fëmijë të moshës 1-4 vjeqare

IPKO është lider në treg në shërbimin e televizionit kabllor digjital, duke ofruar përmbajtjen më cilësore programore televizive, si dhe ka numrin më të madh të klientëve në treg. (PCWorld Albanian)

LEXO EDHE:  Ekzekutivi i Apple Tim Cook shpërblehet me 750 milionë dollarë nga kompania