Analiza

Ja cilat janë produktet që Google ka ndërprerë së ofruari (Infografik)

Publikuar , 02 Korrik 2013
0
Ja cilat janë produktet që Google ka ndërprerë së ofruari (Infografik)

google ndalesDita e hënë ishte dita e fundit e përdorimit të shërbimit Google Reader, pavarësisht tentativave të forta të përdoruesve dhe nënshkrimit të dhjetra peticioneve online për të mos e ndërprerë ofrimin e lexuesit RSS.

Ky produkt është padyshim produkti më popullor që ka Google në listën e produkteve të ndërprera. Kompania njihet për ndërprerjen e ofrimit të produkteve të saj, veçanërisht për ato që nuk kanë numër të madh përdoruesit dhe nuk mbështeten shumë nga ta.

Nëse keni qenë dikur adhurues të Google Wave, Google Labs apo ndoshta edhe Google Buzz, infografiku i mëposhtëm do t’ju rikthejë disi në kohë duke ju bërë të ndiheni mbase pak nostalgjikë për ditët kur i keni përdorur ato. PCWorld Albanian)

google infografik

LEXO EDHE:  Pas vitesh mungesë rikthehet jailbreak për iPhone

Lajmet e fundit>