Lajmet

Ja se si të dërgoni përgjigje automatike me Outlook kur jeni në pushime

Publikuar , 07 Gusht 2013
0
Ja se si të dërgoni përgjigje automatike me Outlook kur jeni në pushime

email_Për ata që janë duke e përdorur Outlook.com, nëse keni bërë kalimin nga Hotmail, me shumë gjëra mbase mund të mësoheni me lehtësi, por mund të mos i dini disa gjëra të rëndësishme, si për shembull: si mund të dërgohet një porosi automatike nëse jeni larg pajisjeve dhe jeni në pushime? A është në dispozicion ende kjo gjë?

Po, është dhe sapo të qaseni në llogarinë tuaj, shkoni tek Settings>More Mail Settings> Managing Your Account dhe atje do të gjeni “Sending automated vacation replikës”. Klikoni në të dhe do të shkoni përgjatë procesit të përdorimit të përgjigjeve automatike posa dikush ju dërgon ndonjë e-mail.

Ju dëshirojmë pushime të këndshme. (PCWorld Albanian)

LEXO EDHE:  Ja sesi aplikacionet po organizojnë protestat e fuqishme në Hong Kong

Lajmet e fundit>