Lajmet

Kamera kompakte Fujifilm FinePix X100

Publikuar , 20 Shtator 2010
0
Kamera kompakte Fujifilm FinePix X100

Fujifilm FinePix X100 ka ca karakteristika të stilit retro dhe plus një sensor 12.3 megapixel APS-C CMOS, një procesor EXR e cila vjen me një lente 23mm F2 Fujinon.

FinePix X100 ka karakteristika hibride me një pamje të re, i cili punon me metodën elektronike dhe optimale, me një ekran prej 2.8 inch LCD.
Karakteristika të reja të Fujifilm FinePix FX100 përfshijnë gjithashtu edhe një varg ISO 200 deri 6400, dhe një kartë SD/SDHC/ SDXC.
Do të dalë në shitje vitin e ardhshëm, edhe pse çmimi ende nuk i është vendosur tha kompania Fujifilm.

Sigurisht që me gjithë këto përmbajtje do të duket shumë interesant me fotografi dhe specifika, mirëpo ka një dozë dyshimi se nuk do të jetë aparati më i popullarizuar për vitin 2011.

LEXO EDHE:  Shërbime telefonike falas nga Telekom Albania për të prekurit nga tërmeti

Lajmet e fundit>