Lajmet

Kokë më kokë: A bën Kickstarter më shumë keq se sa mirë

Publikuar , 04 Dhjetor 2012
0
Kokë më kokë: A bën Kickstarter më shumë keq se sa mirë

Argument nuk ka kurrë fund! Për ata që s’janë ende familjar me formatin: Rob dhe Tamoor të CVG argumentojnë për çështje të rastësishme (të lidhura me lojërat sigurisht).

Ju vendosni duke shikuar videon e mëposhtme se kush është fituesi. (PCWorld Albanian)

LEXO EDHE:  Marrëveshja me ATK-në e shpëton edhe njëherë Telekomin

Tags >

lojera
Lajmet e fundit>