Harduer

Kontrolluesi GameMaxx Hydrating është shumë qesharak

Publikuar , 08 Nëntor 2012
0
Kontrolluesi GameMaxx Hydrating është shumë qesharak

Jeni të bllokuar në një ide dhuratë për atë lojtarin special në jetën tuaj?

Ne do të postojmë një udhëzues të çuditshëm në të ardhmen e afërt, por deri atëherë, konsideroni pajisjen “GameMaxx Hydrating Game Controller”. Çfarë është kjo pajisje do të pyesni veten tuaj?

Është ekzaktësisht ajo që shkruhet, duke supozuar idenë tuaj të një pajisje të tillë si një kontrollor i madh me madhësinë e një libri telefoni me një freskuese dhe një mister i ndërtuar mbi të.

Po, dhe ne nuk përmendëm se ajo mban një sasi të madhe me pije freskuese.

I ngarkuar plotësisht, GameMaxx peshon rreth 3.6 kg, por mos u mërzisni, ajo ka një ndërtim e cila mbahet në qafë për akses më të lehtë në të gjitha butonat.

Duket shumë absurde, qesharake, apo jo? Ajo është pikërisht ideja!

“Një kontrollor i madh lojërash si GameMaxx është qesharak”,- deklaron Arik Nordby, drejtori krijues në 30 Watt, krijuesi i dhuratave gag.

“Ne me të vërtetë nuk krijuam një kontrollor lojërash 3.6 kg, por ne krijuam një tjetër PrankPack (paketë e çmendur). Një kuti e mirëfilltë e rreme.” (PCWorld Albanian)

LEXO EDHE:  Aktori me famë botërore vendos të fshijë llogarinë e tij në Facebook

Tags >

harduer