Vëzhgim

Kthejeni Androidin në iPhone

Publikuar , 22 Tetor 2011
0
Kthejeni Androidin në iPhone

Ai mbështet ikonat dinamike, si SMS, kalendarin, telefonin, iPodin, kamerën dhe ikonat e tjera dhe dinamikisht e paraqet datën dhe e bën pamjen njësoj si iPhone.

Ngjashëm si në iPhone 4, ju do të keni ikona me përmasa 4×4 me një meny në anën e poshtme të desktopit me disa ikona dhe gjithashtu mund të krijoni një follder duke i kapur dhe vendosur ikonat e aplikacioneve.

Ky aplikacion ua mundëson veçorinë multitasking me kontrollin mbi qasjen e aplikacioneve që nënkupton mbrojtjen me fjalëkalim të aplikacionit, mbështet kërkimin në desktop të emailave, fshirjen në çast të aplikacioneve nga desktopi, kontaktet, ruajtje të gjendjes së rregullimit të desktopit dhe më tepër.

Shkarkoni aplikacionin Espier Launcher falas nga tregu i aplikacioneve për Android./pcworldalbanian

LEXO EDHE:  OnePlus 7T: Nëse po kërkoni ekselencë por pa shpenzuar shumë ky është telefoni për tu blerë