Softuer

Kujdes nga aplikacionet e rreme të Angry Birds

Publikuar , 19 Prill 2012
0
Kujdes nga aplikacionet e rreme të Angry Birds

 

Ashtu siç ka qenë që nga fillimi i shkarkimeve të lojës dhe ashtu siç pritet të ndodhë deri në fund, mashtruesit janë duke krijuar aplikacione që mundohen të paraqiten si version zyrtar vetëm për të përmbajtur një version të thyer të lojës së përmendur ose më keq: hakime. Më poshtë në këtë faqe mund të shihni lidhjen për ta bërë shkarkimin e lojës Angry Birds Space në dyqanin App Store për iOS dhe Google Play.

Duke klikuar këtu ju mund ta shkarkoni versionin për iOS të Angry Birds Space, ndërsa duke klikuar këtu ju mund ta shkarkoni versionin zyrtar të lojës së përmendur paraprakisht.

Shpresojmë loja Angry Birds Space do të jetë së shpejti  e gatshme për të gjitha platformat. Atyre që janë duke luajtur ju dëshirojmë argëtim të këndshëm, ndërsa ata të cilët nuk e kanë mundësinë për të luajtur këtë lojë, mund të shikojnë një video të shkurtër rreth versionit më të fundit të lojës Angry Birds. Dhe mos harroni, paralajmëroni të tjerët që të mos bëhen pre e mashtrimeve të shumta që ndodhin ditëve të sotme./pcworldalbanian

 

LEXO EDHE:  Cloudflare lançon një shërbim VPN falas në Android

Lajmet e fundit>