Lajmet

Laptopët e rinj në treg

Publikuar , 15 Korrik 2008
0
Laptopët e rinj në treg

Më befasuese janë shtesat e laptopit 900 dollarësh: një camera të gatshme për web mbi ekran, altoparlantë të shkëlqyeshëm dhe butona shumë të ndjeshëm të vendosur në një tastierë të gjerë. Ka gjithashtu hapësirë të mjaftueshme, me një harddisk 250 GB onboard. Bateria nuk duket se ka ndonjë përmirësim, ashtu si edhe Acer Aspire 5920-6954, i pozicionuar i pari. Sony VAIO VGN-SZ791N i ri ofron karakteristika të suksesshme, që ngushtojnë dallimin mes laptopëve universal dhe atyre ultraportativë.

LEXO EDHE:  Instituti Shqiptar i Medias dhe 70 grupe ndërkombëtare të drejtave të njeriut letër të hapur Mark Zuckerberg

Lajmet e fundit>