Lajmet

Laptopi i ri i Acer ngjan si ambienti i filmit të “Star Treck”

Publikuar , 23 Prill 2013
0
Laptopi i ri i Acer ngjan si ambienti i filmit të “Star Treck”

acer aspire S7Acer do të mbaj një event më 3 maj të quajtur “Ripërcaktimi i eksperiencës kompjuterike ”.

Kompania shpreson që me ardhjen e filmit Star Trek: Into Darkness të gjenerojë interes për produktet e saj duke e përdorur filmin si reklamë.

Produkti është një laptop Windows 8 i një tipi që nuk e kemi parë. Pajisja hibride shfaqet e lidhur me një lëvizës, që i jep ekranit një gradë tjetër të lëvizjeve duke e lejuar të zgjatet.

Me të vërtetë video përfaqësuese e reklamës ka tërhequr vëmendje pasi edhe dizajni ngjan me pajisjen ku qëndronte kompania e Star Treck. Përsa i përket karakteristikave dhe detajeve të tjera të produktit, duhet të presim deri më 3 maj. (PCWorld Albanian)

[youtube id=”3AW6YGpX8qQ”]

LEXO EDHE:  AMA kompenson televizionet për kalimin nga transmetime analoge në dixhitale

Tags >

acer
Lajmet e fundit>