Harduer

Leica M7 – Edicioni Hermes

Publikuar , 16 Nëntor 2009
0
Leica M7 – Edicioni Hermes

Edicioni Hermes M7 paraqet një pamje të një aparati klasik 35 mm, por që përmban një veshje ekskluzive me krom të hirtë dhe mundësi zgjidhjeje të ngjyrave tjera për shtresën e dytë.

Përveç kësaj, blerja e një Leica përfshin një thjerrë të këndit të gjerë SUMMLUX-M 35 mm f/1.4 ASPH, repart të veçantë klasik rrethor për vendosjen e thjerrës, një dorëz të shpejtë LEICAVIT dhe një mbajtës të lëkurës.

Por keni parasysh, në rast se jeni të interesuar për një klasik tërheqës atëherë bëhuni gati të veproni shpejtë sepse vetëm 100 sosh për secilën ngjyrë do të prodhohen.

Aparati do të paraqitet në tregun e Britanisë së Madhe gjatë muajit dhjetor tek shitës të përzgjedhur nga Leica dhe dyqani Mayfair Leica Store për një çmim “të jashtëzakonshëm” prej 14.250 dollarë!

LEXO EDHE:  Driverat e rinj të Nvidia kanë një funksion të shumë kërkuar nga përdoruesit

Lajmet e fundit>