Vëzhgim

Lexoni libra falas online pa pasur nevojë për shkarkim

Publikuar , 22 Dhjetor 2011
0
Lexoni libra falas online pa pasur nevojë për shkarkim

Një veçori e mire në këtë uebfaqe është mundësia për të shfletuar libra online në bazë të autorëve ose në bazë të librave më të vlerësuar nga lexuesit. Një opsion i këtillë  ua mundëson njerëzve të gjejnë libra të cilat janë në interest ë tyre HotFreeBook.

Për shembull, mund të lexoni libra falas si ajo “Xha Gorio” për tematika shoqërore në një pension familjar të Parisit të autorit Honore de Balzak.

Apo të lexoni libra falas si ajo “Si t’i analizoni njerëzit nga pamja: Pesë lloje të njerëzve”, i cili në Amazon kushton 13.37 dollarë, ndërsa në HotFreeBooks është falas.

Disa veçori për libra online

Shërbim falas, pa ndonjë pagesë për lexim – lexoni sa të doni.

Më shumë se 20,000 libra falas të plotë.

Klikoni në fjalë për t’ua parë kuptimin.

Shkoni në HotFreebook dhe provojeni. Në fund, mos ngurroni të na i tregoni përshtypjet tuaja për këtë faqe.

Faqe të ngjashme me të: Litfy, BookDaily, Google eBookstore, Bookworm, Leatherbound, EbookPrice, OnRead dhe eBooks.Addall./PCWorld Albanian

LEXO EDHE:  OnePlus 7T: Nëse po kërkoni ekselencë por pa shpenzuar shumë ky është telefoni për tu blerë

Lajmet e fundit>