Analiza

LG G4 vs Samsung Galaxy S6 vs HTC One M9 vs Apple iPhone 6: Beteja sapo ka filluar

Publikuar , 03 Maj 2015
0
LG G4 vs Samsung Galaxy S6 vs HTC One M9 vs Apple iPhone 6: Beteja sapo ka filluar

fd-lg-g4-group04Smartfoni LG G4 është një përmirësim i dukshëm krahasuar me modelin e vitit të shkuar G3 në disa aspekte që nga dizajni gjer tek specifikat e brendshme.

LG G4 rrethohet nga një kornizë metalike ku në pjesën e përparme të smartfonit smund ta bëni dallimin me G3 ndërsa është pjesa e pasme ajo që sjell risinë. Kjo pjesë mund të përshtatet në tre lloje materialesh të ndryshme: E para është lëkura, e dyta është plastika dhe një tretë mendohet të jetë metali.

Por sot do të diskutojmë sesi qëndron LG G4 me konkurrentët dhe më specifikisht me Galaxy S6, HTC One M9 dhe iPhone 6? Hidhini një sy tabelës së mëposhtme për detajet. (PCWorld Albanian)

foto1

LEXO EDHE:  Microsoft kërkon ti jepet fund sanksioneve Amerikane ndaj Huawei

Lajmet e fundit>