Harduer

LG zbulon sekretet e V40-ës përpara debutimit

Publikuar , 27 Shtator 2018
0
Konkretisht janë tre kamera të pasme dhe dy frontale. Ekrani vjen në madhësinë 6.4-inç me një kornizë xhami të përforcuar. LG zbulon sekretet e V40-ës përpara debutimit

Përpara debutimit të LG V40 ThinQ, telefoni i cili vjen pesë kamera, kompania nuk ka pritur dot datën e zyrtarizimit.

Konkretisht janë tre kamera të pasme dhe dy frontale. Ekrani vjen në madhësinë 6.4-inç me një kornizë xhami të përforcuar.

Falë insajderi të industrisë Evan Blass en tashmë kemi një paraqitje parparake të telefonit i cili do të shitet në tre ngjyra: kuqe, blu dhe gri.

Do të jetë interesante të shohim performancën e tre kamerave të pasme krahasuar së pari me V30 dhe pastaj me flagshipët e kompnieve të tjera.

Telefoni do të prezantohet formalisht më 3 Tetor. /PCWorld Albanian

LEXO EDHE:  Firefox ju jep përdoruesve një arsye të fortë për tu larguar nga Chrome

Lajmet e fundit>