Harduer

Linja e fundit e aksesorëve Kavaj për pajisjet e reja të Apple

Publikuar , 11 Janar 2013
0
Linja e fundit e aksesorëve Kavaj për pajisjet e reja të Apple

KavajNëse ndonjëherë Apple nxjerr një iPad me përmasa të mëdha, Kavaj ju siguron edhe mbështjellësen e duhur për të.

Kompania gjermane e aksesorëve tregoi rastin e një iPad-i të gjatësisë sa për 5 hapa në CES, e plotësuar me një iPad gjigant për të shkuar së bashku me të.

Sigurisht, kjo është projektuar për të sjellë në vëmendje linjën e fundit të aksesorëve Kavaj për iPad, iPad mini dhe iPhone 5.

Rasti Dallas për iPhone 5

Një rast që me të vërtetë u dallua ishte rasti Dallas për iPhone 5, i cili kombinon një mbulesë përpara me një qese portofoli mbi kurriz.

Dallas është jashtëzakonisht i hollë, por ende tregon lëkurën e vërtet të firmës Kavaj .

Të gjitha produktet Kavaj janë bërë nga lëkurë e vërtetë dhe janë në dispozicion në ngjyrë të zezë ose deve.

Pjesa e brendshme e kopertinës përmban kamosh të butë për të mbrojtur ekranin e iPhone-it tuaj.

Kavaja iPhoneGjithashtu në ekran ishin modelet “Berlin” dhe “Londër”, në dispozicion si për iPad (të gjeneratës së tretë dhe të katërt) dhe iPad mini.

“Berlini” është një rast formati i madh, që mbështjell sfondin për t’ju lejuar ju të mbështesni iPad-in tuaj në kënde të ndryshme, ndërsa “Londër” është më pak i sofistikuar, me dosje për kartat e biznesit dhe dokumente të tjera.

Kjo linjë aksesorësh është në dispozicion përmes faqes Kavaj dhe përmes Amazon.com.

Dallas për iPhone 5 shitet me pakice për 35 $; për iPad mini fillon në 40 $, dhe në rastet për iPad me përmasë të plote fillon me 50 $. (PCWorld Albanian)

LEXO EDHE:  Uebsajt me maluerë janë përdorur për të hakuar iPhone prej vitesh

Tags >

Apple