Harduer

Logitech Brio, një kamër 4K e cila kushton 200 dollar

Publikuar , 09 Shkurt 2017
0
Pasi u rikthye ueb kamerave Shtatorin e vitit të kaluar, Logitech po bën hapa të mëdha përpara me modelin e ri Brio, një kamër 4K. Logitech Brio, një kamër 4K e cila kushton 200 dollar Photo Source: Logitech

Vështirë të argumentohet pse një përdorues do të kishte nevojë për kamër 4K gjatë një video konference. Por ja ku është dhe kushton 199 dollar. Është e kufizuar në rezolucion 4,096 x 2,160 me 30 frekuenca në sekondë.

Logitech përpiqet të na kujtojë se nuk vlen vetëm për video konferencat por për të gjithë ata që videon e kanë seriozisht.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=emp5CdsXtlc”/]

Kamera ofron mbështetje për HDR gjithashtu dhe mund të operojë në një varietet ambjentesh me ndriçueshmëri të niveleve më të ulëta.

Logitech Brio është në shitje që nga dita e Marte. /PCWorld Albanian

LEXO EDHE:  Instagram kërkon që përdoruesit të rimendohen përpara se të publikojnë fjalë fyese

Tags >

logitech
Lajmet e fundit>