Lajmet

Mailbox 2.0 është gati për iOS me arkivimin parashikues “Auto-swipe”

Publikuar , 22 Prill 2014
0
Mailbox 2.0 është gati për iOS me arkivimin parashikues “Auto-swipe”

mailbox_autoswipe_for_iphone.0_standard_640.0Përditësimi më i madh i Mailbox-it tani ka ardhur në dyqanin e aplikacioneve App Store. Versioni 2.0 i aplikacionit për dërgim të e-maile-ve në iOS sjell veçorinë “Auto-swipe”, që parashikon se për cilat porosi mund të dëshironi të përgjigjeni, dhe cilat porosi do t’i dërgoni drejt në folderin e arkivit.

“Është një veçori që qëndron në misionin fillestar të Mailbox-it për të ju ndihmuar në mbërritjen e inbox-it të zbrazët; aplikacioni punon duke ju ndihmuar që të vendosni rikujtues për e-maile të rëndësishëm dhe duke ju përkrahur që të arkivoni çdo gjë të panevojshme.

Mailbox 2.0 tani përdor Dropbox-in për të sinkronizuar preferencat përgjatë pajisjeve, pas blerjes së aplikacionit nga gjiganti i ngarkesës në cloud dhe në të ndodhen disa përmirësime dhe arnime të vrimave. (PCWorld Albanian)

LEXO EDHE:  Apple ndryshon dizajnin e tastierave problematike të MacBook

Tags >

iOS
Lajmet e fundit>