Lajmet

Mark Zuckerberg demonstroi “Jarvisin” e tij me zërin e Morgan Freeman

Publikuar , 20 Dhjetor 2016
0
Mark Zuckerberg demonstroi “Jarvisin” e tij me zërin e Morgan Freeman

screenshot-from-2016-12-20-20-49-40Mark Zuckerberg publikoi sot një video në rrjetin social ku demonstroi “Jarvisin” e shtëpisë së tij në aksion.

CEO i Facebook zbuloi progresin e tij me projektin ditën e Hëne ndërsa sot na ofroi një ide më të mirë sesi funksionon për të, bashkëshorten e tij dhe fëmijën e tyre.

Platforma tregon aftësitë e saja unike por në të njëjtën kohë është goxha e ngarkuar. Zëri i saj është Marogan Freeman.

Aktori i njohur fitoi popullaritet për projektin kur Zuckerberg hapi një konkurs në rrjetin social për të kërkuar dikë që do të luante këtë rol. (PCWorld Albanian)

LEXO EDHE:  Ish tranjeri legjendar i Manchester United në shënjestër të një mashtrimi me Bitcoin