Lajmet

“Marvel Heroes 2015”, loja më e re në treg e kompanisë Gazillion

Publikuar , 01 Qershor 2014
0
“Marvel Heroes 2015”, loja më e re në treg e kompanisë Gazillion

marvel_heroes_2015_dark-340x213Kompania Gazillion ka prezantuar lojën e re “Marvel Heroes 2015”, e cila do të hidhet në treg më 4 qershor. Fillimisht “Marvel Heroes 2015” do të luhet vetëm në kompjuterët Mac në versionin Beta.

Ndryshimet e këtij versioni të ri të lojës “Marvel Heroes” nga versioni i kaluar janë të shumta duke e bërë këtë lojë akoma më të kërkuar nga përdoruesit. Shtimi i modeleve dhe pistave të reja si dhe rritja e numrit të super heronjve të cilët mund të kontrollohen nga përdoruesi, përbëjnë pjesën kryesore të ndryshimeve.

Lojtarët e kësaj loje do të duhet që të kalojnë shumë aventura që në fund të ndeshen me bosin kryesor, i cili është lordi i demonëve të zjarrtë Surtur. (PCWorld Albanian)

[youtube id=”GXbt0Z7YIUc”]

LEXO EDHE:  Kryeministri Britanik kërkon alternativë që të përjashtojë Huawei nga rrjeti 5G

Tags >

lojera