Lajmet

Merrni një muaj pa pagesë për thirrje në mbarë botën me Skype

Publikuar , 15 Dhjetor 2012
0
Merrni një muaj pa pagesë për thirrje në mbarë botën me Skype

Këtu është një dhuratë nga Skype për ju: një muaj pa pagesë të Skype Premium me thirrje të pakufizuara në mbarë botën.

Kjo reklamë është e ngjashme me njërën të ofruar muajin e kaluar, por dallim nga hera tjetër kësaj here është ofertë e hapur për përdoruesit e rinj dhe ekzistues të Skype dhe nuk ka ndonjë datë për ndërprerje për të marrë këtë ofertë.

Sidoqoftë oferta është në dispozicion “derisa janë furnizuesit”, dhe ju duhet të qaseni brenda 27 ditëve të para të aktivizimit të promovimit.

Skype Premium normalisht kushton 9.99 dollarë për një muaj. Kjo ofertë iu mundëson që të thirrni në mbi 40 shtete ose telefona mobilë në 7 shtete.

Gjithashtu, ndonëse shërbimi është pa pagesë për një muaj, ju do të keni nevojë që të shkruani një kreditë kartë të vlefshme, llogarinë e PayPal ose Skrill.

Mos harroni të anuloni shërbimin premium brenda 27 ditësh, përderisa ju dëshironi të vazhdoni me të. (PCWorld Albanian)

LEXO EDHE:  Facebook sërish shkel privatësinë e përdoruesve, publikohen 267 milion emra dhe numra telefonash

Tags >

Skype
Lajmet e fundit>