Lajmet

Microsoft ngarkon 30 përditësime të celularëve për Office 365

Publikuar , 01 Dhjetor 2011
0
Microsoft ngarkon 30 përditësime të celularëve për Office 365

Së fundi, Microsoft ngarkoi më shumë se 30 përditësime të veçanta për celularë për Office 365.

Disa nga këto përditësime mund të përdoren për Windows Phone 7 dhe jo për më shumë popullaritet dhe sisteme gjerësisht të përdorura, si raportohet nga Rethink Wireless.

Zotëruesit e iPhone dhe Android kanë qasje në uebaplikacionet e Office përgjatë shfletuesit sepse Microsoft është duke provuar që të baraspeshohet në mes krijimit të një përvoje shumë të mirë për t’i përkrahur ngritjet e sistemit të vet operativ mobil dhe në të njëjtëmn kohë e pranon që Office 365 nuk mund të jetë i kudogjendur pa mbështetjen për iOS dhe përdoruesit e Androidit. (PCWorld Albanian)

LEXO EDHE:  Aplikacioni i punës në distancë i Microsoft tërheq numër rekord përdoruesish