Lajmet

Microsoft pajis Outlook.com me një temë të errët

Jul 5 2018
0 Shpërndarje
Microsoft pajis Outlook.com me një temë të errët

Microsoft do të prezantojë një temë të errët të Outlook.com në ueb. Gjigandi i softueri testoi një opsion të tillë vitin e kaluar po vetëm përkohësisht.

Microsoft tha se tema e errët do të vijë shumë shpejt. Kompania thotë se arsyeja pse është shtyrë kaq gjatë ky opsion është që të ofrojë më të mirën e mundshme.

Tema e errët është një prej opsioneve më të kërkuara nga përdorues sipas sajtit të feedbackut.

Outlook.com debutoi gjashtë vite më parë si një zëvendësim i hotmail ndërsa sot numëron 400 milion përdorues aktivë.

Gradualisht Microsoft ka përmirësuar shërbimin me funksione dhe veçori të reja. Ndërkaq një dizajn i ri u bë i disponueshëm në Mars. /PCWorld Albanian

LEXO EDHE:  Audi dhe Huawei bashkëpunojnë në teknologji autonome për makinat

Lajmet e fundit>