Vëzhgim

Microsoft shpalos të ardhmen në vitin 2019

Publikuar , 29 Tetor 2011
0
Microsoft shpalos të ardhmen në vitin 2019

Por kjo nuk është frikësuese sepse të jeni të sigurt se gjërat që po shihni në videon e më poshtme janë të mahnitshme nga cilido aspekt dhe pavarësisht problemeve ekonomike, duket se në vizonin e Microsoft na pret një e ardhme e mrekullueshme.

Klipi në vazhdim portretizon në mënyrë të shkëlqyer sesi do të duket e ardhmja në vitin 2019, dhe si do të ketë syze të cilat do të mund të përkthejnë tekstet në sytë tuaj në kohë reale, si do të ketë në çdo cep pajisje të ndjeshme në prekje, ndërlidhje me panele teknologjike në kuzhinë, dhomë, mure, dritare të veturave, etj. Por për fat të keq nuk ka robot. 

Më poshtë mund të shihni videon edhe vet dhe mos heziton të na komentoni mendimin tuaj në lidhje me të ardhmen. A ju pëlqeu ajo që patë apo jo? /pcworldalbanian

LEXO EDHE:  OnePlus 7T: Nëse po kërkoni ekselencë por pa shpenzuar shumë ky është telefoni për tu blerë