Harduer

Motorola së shpejti do të zbulojë pajisjen e saj të re Moto X

Publikuar , 27 Gusht 2013
0
Motorola së shpejti do të zbulojë pajisjen e saj të re Moto X

Moto-X-Developer-EditionMotorola pritet të prezantojë pajisjen e saj nga edicioni “Moto X Developer”, ku në uebfaqen e saj tregohet që pajisja do të vijë me një “bootloader” të mundshëm për zhbllokim dhe 32 GB ngarkesë të brendshme.

Të gjitha karakteristikat për pajisjen do të mbesin të njëjta dhe përfshijnë një paraqitje prej 4.7 inç HD AMOLED me një rezolucion prej 1280 piksellësh, si dhe një procesor dybërthamor 1.7GHz Snapdragon S4 pro dhe 2 GB RAM.

Nuk ka ndonjë hollësi se kur saktësisht do të paraqitet ky lloj smartfoni, kurse për më tepër hollësi mund të vizitoni faqen e Motorola-s. (PCWorld Albanian)

LEXO EDHE:  Njihuni me telefonin Motorola që paloset vertikalisht

Tags >

Motorola
Lajmet e fundit>