Harduer

Motorola do të prezantojë telefonin e ri në Gusht

Publikuar , 29 Qershor 2018
0
Në një deklaratë për The Verge, Motorola thotë se lajmi do të "ndryshojë mënyrën se si njerëzit përdorin dhe ndërveprojnë me telefonat e tyre". Motorola do të prezantojë telefonin e ri në Gusht

Motorola ka njoftuar se do të organizojë një konferencë për shtyp në gusht që përmban një “njoftim të fuqishëm”, me gjasë për një smartphone të ri.

Në një deklaratë për The Verge, Motorola thotë se lajmi do të “ndryshojë mënyrën se si njerëzit përdorin dhe ndërveprojnë me telefonat e tyre”.

Eventi do të zhvillohet në selinë e Motorolës në Çikago më 2 gusht në orën 2:00 të mëngjesit dhe kompania thotë se do të paraqesë “një mënyrë krejtësisht të re për t’u lidhur me njerëzit”, e cila është mënyra e ekzagjeruar e Motorola për të nënkuptuar se mund të ketë shtesa të reja në smartfonet e saj.

Ne e dimë se po japim më shumë detaje se ç’duhet rreth Moto Z3 dhe Motorola One Power, kështu që mund të jetë njëri prej tyre.

Burimet flasin për një lancim të Moto Z3, siç u njoftua edhe Z2 Force vitin e kaluar në një ngjarje të ngjashme në korrik. /PCWorld Albanian

LEXO EDHE:  6 telefonët me jetëgjatësinë më të mirë të baterisë

Tags >

Motorola
Lajmet e fundit>