Harduer

Motorola Xoom tani ka reklamën në YouTube

Publikuar , 22 Shkurt 2011
Motorola Xoom tani ka reklamën në YouTube

Motorola Xoom është një prej tabletëve të parë që do të përdor Anroid 3.0 Honeycomb, dhe veçohet me një ekran 10.1 inç që sjellë një rezolucion prej 1280 x 800 piksela, e në mes tjerash gjithashtu në pako ka edhe procesor 1GHz me dy bërthama dhe dy kamera.

Reklama është e thjesht, e gjatë 16 sekonda. Më poshtë mund të shihni reklamën e vendosur para disa orëve./pcworldalbanian

LEXO EDHE:  Smartfonët gaming të Xiaomi karikohen plotësisht për 15 minuta