Harduer

Motorola prezanton Droid 2

Aug 10 2010
0 Shpërndarje
Motorola prezanton Droid 2

Motorola Droid 2 veçohet me ekran 3.7 inç të ndjeshëm në prekje dhe me një tastierë rrëshqitëse QWERTY dhe do të jetë i pajisur me sistemin operativ më të fundit të Google, Android 2.2 (Froyo) dhe do të ofrojë përkrahje me Adobe Flash 10.1

Specifikat tjera në Motorola Droid 2 përfshijnë 8GB memorie të integruar, plus një port për kartelë memorie MicroSD që mund të përkrahë kartela me kapacitet deri në 32GB, pastaj në ofertë është edhe aplikacioni Swype, kamera me kapacitet prej 5 megapiksel, etj.

Motorola Droid 2 do të ofrohet në treg me një kontratë dyvjeçare me Verizon Wireless.

Lajmet e fundit>