Lajmet

Mozilla do të lançojë një shfletues posaçërisht për zhvilluesit me 10 nëntor

Publikuar , 03 Nëntor 2014
0
Mozilla do të lançojë një shfletues posaçërisht për zhvilluesit me 10 nëntor

the-first-browser-dedicated-to-developers-is-coming-the-mozilla-blog-1 (1)Mozilla ka njoftuar se po lançon një shfletues të ri më 10 nëntor, “ ndërtuar nga zhvilluesit për zhvilluesit”. Bazuar në Firefox, shfletuesi i ri do të karakterizohet dhe pajiset me aftësi rregulluese me instrumente të veçanta si Firefox Tools Adapter dhe WebIDE për një kodim më të mirë brenda shfletuesit.

Shfletuesi i ri do të lëshohet me datë 10 nëntor, dhe përdoruesit e interesuar mund të nënshkruajnë me e-mail në mënyrë që të mund të marrin përditësimin sapo të jetë i disponueshëm. (PCWorld Albanian)

[youtube id=”Ehv5u-5rE8c”]

LEXO EDHE:  Google Maps ruan një historik të vendndodhjes suaj të cilin do të dëshironit ta fshini sa më parë

Tags >

Firefox
Lajmet e fundit>