Softuer

Mozy paraqet aplikacion të ri sinkronizimi

Publikuar , 03 Mars 2011
0
Mozy paraqet aplikacion të ri sinkronizimi

Mozy e ka demonstruar aplikacionin e saj për iOS dhe Android në kuadër të panairit CeBit, kurse sistemi i ri i sinkronizmit do të jetë në fazën e beta testimit përgjatë një grupi konsumatorësh në SHBA, ndërsa aplikacionet mobile do të lansohen së shpejti në treg.
Aplikacioni mobil i Mozy do të mundësojë qasje të sigurt në të dhënat tuaja që i mbroni me të, të shpërndani skedarë si fotografi dhe gjëra tjera dhe t’i shikoni ato në celularin tuaj.

Funksioni i ri i sinkronizimit do t’iu mundësojë përdoruesve të vendosin një follder Mozy për sinkronizim në kompjuterët e tyre dhe të vendosin në të follder që në mënyrë automatike do të sinkronizohen me të gjitha pajisjet tjera për t’u mbajtur në hap me kohën. /pcworldalbanian

LEXO EDHE:  Cloudflare sjell një shërbim VPN në aplikacionin 1.1.1.1

Lajmet e fundit>