Harduer

MSI me përkrahje HD në MT-V887 PMP

Publikuar , 24 Nëntor 2009
0
MSI me përkrahje HD në MT-V887 PMP

MT-V887 përmban një dizajn të hollë dhe tërheqës, paska të ngjashëm me paraardhësin MT-656, dhe veçohet me një ekran jo fort të madh 4.3 inç (me rezolucion 480 x 272 piksela).

Ai bazohet në Rockchip RK272B dhe shton përkrahjen për kodeksat H.264 dhe 720p, në listën e media formateve të cilat veçse i përkrahë. Përveç kësaj, PMP-ja i ri nga MSI gjithashtu ka edhe një pranues të valëve FM.

Ende nuk janë bërë të ditura detajet rreth çmimit apo datës së paraqitjes në treg, por ju do t’i kuptoni ato sapo ti kuptojmë edhe ne.

LEXO EDHE:  Oppo nuk mjaftohet me kornizat minimale të ekranit të telefonit duke i hequr plotësisht

Lajmet e fundit>