Harduer

Ndiqni live prezantimin e modelit legjendar Nokia 3310

Feb 26 2017
0 Shpërndarje
Ndiqni live prezantimin e modelit legjendar Nokia 3310

HMD do të mbajë ditën e sotme një konferencë për shtyp në Barcelonë ku do të prezantojë disa modele të reja telefonash me markën ikonike të Nokia.

Aktiviteti i cili fillon në ora 16:30 me orën tonë lokale. Nokia 3 dhe Nokia 5 janë dy telefonat e rinj që i bashkohen ringjalljes së markës Nokia.

Por mbi të gjithë ajo që po presim me padurim është modeli i ri Nokia 3310. Sipas disa spekulimeve, HMD do të rikthejë telefonin legjendar.

Ju ftojmë të ndiqni live prezantimin e Nokias. /PCWorld Albanian

Tags >

Nokia
Lajmet e fundit>