Harduer

Nexus i Google tani me mbushës pa kabllo

Publikuar , 20 Nëntor 2013
0
Nexus i Google tani me mbushës pa kabllo

nexus-5-b2-theverge-4_1020_large_large_verge_medium_landscapeMbushja e re pa kabllo për Nexus 5, Nexus 4 dhe Nexus 7 tani është në shitje në SHBA dhe Kanada për 49.99 dollarë.

Derisa Google fillimisht kishte thënë që mbushësi do të vijë së bashku me Nexus 5, siç duket është bërë shtyrja e lëshimit të tij për disa javë derisa të ishte përfundimisht gati për përdorim.

Që të dy pajisjet e tjera shtesë të Nexus 5 janë në dispozicion në disa kapacitete, me versionin me ngjyrë të bardhë dhe të zi të QuickCover i cili kushton 49.99 dollarë në treg dhe versioni i kuq dhe i verdhë i Bumper Case për 34.99 dollarë.

Versioni i zi dhe i hirtë i Bumper Case nuk janë në dispozicion për momentin, kështu që pajisjet e përshtatura sipas ngjyrës për Nexus 5 do të marrin kohë edhe pak derisa të jenë gati. (PCWorld Albanian)

LEXO EDHE:  Facebook është përdorur haptazi nga kriminelët kibernetikë për të ofruar shërbime hakimi

Lajmet e fundit>