Analiza

Ngjarjet që e karakterizuan kompaninë Microsoft gjatë vitit 2013 (Video)

Publikuar , 27 Dhjetor 2013
0
Ngjarjet që e karakterizuan kompaninë Microsoft gjatë vitit 2013 (Video)

microsoft1Nga lëshimi i konsollës së fundit Xbox deri tek lëshimi i Windows 8.1, Microsoft e ka pasur vitin 2013 të mbushur përplot me ngjarje.

Rikujtoni disa nga ato momente, duke përfshirë blerjen e befasishme të biznesit telefonik të Nokia-s nga kompania dhe pensionimi i planifikuar i Steve Ballmer. (PCWorld Albanian)

[youtube id=”DpGsX0OWrTE”]

LEXO EDHE:  Facebook ju tregon se sa shumë di rreth jush dhe nga i ka marrë këto informacion

Tags >

Microsoft