Lajmet

Nimi Places organizon desktopin tuaj, ndryshon në bazë të vendit dhe kohës

Publikuar , 20 Korrik 2013
0
Nimi Places organizon desktopin tuaj, ndryshon në bazë të vendit dhe kohës

Nimi PlacesKur bëhet fjalë për organizim të shkurtesave tuaja për desktop, Fences është një alternativë vërtet e qëlluar.

Sidoqoftë, Nimi Places mund arsyetonte veten për pagesën dhe veçorinë e vet për organizim.

Le të themi që e keni një laptop të punës të cilin e merrni në shtëpi. Nimi vendos disa seksione dhe radhitje të kopjeve të ikonave të aplikacioneve që duken kur jeni në punë që pastaj kthehen në një rivendosje posa të shkoni në shtëpi.

Në mënyrë alternative, ju mund të vendosni një faqosje që të paraqitet vetëm për disa orë të ditës. Nimi Places përmban edhe veçori të tjera që e bëjnë si alternativë të qëlluar nëse Fences nuk është i duhuri për ju. (PCWorld Albanian)

LEXO EDHE:  Grafina, një material i ri me aftësi të rralla

Lajmet e fundit>